ČLÁNKY

Nebudu tu "objevovat Ameriku", a tak tento článek není o tom, že mužskou atraktivitu určují věci jako široká ramena, vysoký společenský status, přístup ke zdrojům a další znaky síly a moci, které všichni známe. Na internetu najdete nespočty článků a videí na toto téma, od vědecky podložených teorií, přes úvahy, až po praktické návody, jak se...

Ano, všichni známe Conora McGregora a minimálně jednou jsme viděli nějaký MMA turnaj. Tato "královská disciplína" bojových umění nabrala v poslední době na neuvěřitelné popularitě, ale bojové sporty nejsou jenom MMA.

Instagram je plný krásných holek, které vědí, jak svůj vzhled prodat. A to nemyslím hned odkaz na OnlyFans. Stačí být přiměřeně hezká. Virtuální prostředí ve spojení s dobrým fotografem, správnou pózou, dostatečnou retuší či filtry tvoří úspěšné profily přetékající "srdíčky" a komentáři.

Hele tohle je dlouhý. Pokud chcete jenom být v obraze, na jaký blog jste to vlezli, mrkněte pod záložku o blogu. Jestli se ale nebojíte dlouhých textů, pokračujte ve čtení. Tohle je příběh mého dosavadního života, obohacený o několik chytrých vět, které vystihují různá poznání, která mi přinesly rozličné události.