Individuální online konzultace

Jsem rád, že to myslíš vážně! Každý den má jen omezený počet hodin a já svůj čas chci věnovat lidem, kteří jsou odhodlaní ke skutečné změně. Společně se ponoříme do situací, které řešíš a budeme hledat optimální řešení pro Tvůj rozvoj a posun v randění i životě. Vyplň formulář níže a domluvíme se na konkrétním termínu, kdy se spojíme. Případně mi rovnou napiš na Instagram.

*Cena za individuální konzultaci je 549 Kč za 60 minut a platba probíhá bankovním převodem oproti vydané faktuře. Uzavření smluvního vztahu probíhá individuálně, vyplnění formuláře nezavazuje k jeho uzavření..

Co spolu můžeme řešit?

Především věci týkající se Tvého rozvoje, vztahů a zvyšování kvality života. Chceš pracovat na své atraktivitě, zvládat oslovovat holky, zábavně psát nebo jen být výkonnější v práci? Vše vychází z Tvého životního stylu, mindsetu a návyků.

Co naopak neřeším?

Nejsem terapeut a pokud dojdeme k momentu, že Tvoje situace potřebuje spíše přístup psychologa/terapeuta, není pro mě možné se v tomto ohledu angažovat. Druhou "zapovězenou zónou" je, že odmítám spolupracovat s lidmi, kteří cílí vyloženě na techniky manipulace pro získání prospěchu z jiných lidí.