Posuň svoji disciplínu na nový level s měsíční výzvou!

22.09.2022

Každý jsme produktem našich návyků, drobných aktivit, které opakujeme den co den. Na toto téma najdeš nespočty přednášek, videí, bestsellerů (např. Atomové návyky nebo Tiny Habits) a s vygooglením #habittracker se dostaneš k téměř nekonečnému zdroje inspirace, jaké návyky sledovat, jak je zapisovat a vyhodnocovat. Já osobně se určitou formou sledování návyků setkal už před rokem 2000 a to formou "Modrého života", specifického skautského programu, který spočíval v dodržování čestných zásad a pak plnění denních výzev. Tento "vynález" pochází z první knihy úspěšného českého autora Jaroslava Foglara "Přístav volá." (Foglar je nejvíce známý díky jeho sérii Rychlé šípy.) 

Když jsem nedávno oprášil právě knihu Přístav volá a porovnal si "Modrý život" s tím, kolik návyků dnes sleduji a vyhodnocuji ve svém životě, napadlo mě vytvořit výzvu pro všechny, kteří by rádi posunuli svoji disciplínu, ale vlastně nevědí jak. Vytvořil jsem třístránkový materiál, jehož podstatou je 6 jednoduchých návyků, které pomohou Tvému fyzickému a psychickému rozvoji, bez ohledu na to, kolik je Ti let nebo čemu se v životě věnuješ. Zároveň je tato výzva rozdělena na tři stupně obtížnosti, takže je vhodná pro aktivní jedince i (prozatímní) lenochy.

Ale dost keců, disciplínu tvoří činy, tím první je, že si stáhneš Nad Limit výzva - 31. dní pro vyšší disciplínu pomocí tlačítka výše a pustíš se do toho. Pokud budeš mít jakékoliv dotazy, napiš mi klidně na Instagram nebo se vyjádři dole do komentářů. Pokud se Ti výzvu podaří splnit, zašli mi foto Tvé tabulky na info@nad-limit.cz nebo ji sdílej s hashtagem #nadlimitvyzva. Možná si říkáš: "Dá mi to opravdu něco?". Na to mám jen jednu odpověď: "To nezjistíš, dokud to nezkusíš!" 

Držím palce!